drukarnia wielkoformatowa Częstochowa

ploter drukujący reklama częstochowa ploter drukujący z bliska reklama częstochowa

Druk wielkoformatowy na foliach samoprzylepnych:

folia monomeryczna Częstochowa

Biała, samoprzylepna, miękka folia PVC o grubości 100 μm, wyposażona w transparentny klej akrylowy, pernamentny. Stosowana jest do reklam zewnętrznych krótko i średniookresowych. Folia typu ORAJET 3164, wykończenie błysk.

folia polimerowa Częstochowa

Biała, samoprzylepna polimerowa folia PVC o grubości 70 μm, wyposażona w szary, pozycjonowalny klej solwentowy. Folia przeznaczona jest dla grafik zewnętrznych ( jest często stosowana do wyklejania samochodów), o długim okresie trwałości. Folia typu ORAJET 3551.

folia wylewana Częstochowa

Biała, samoprzylepna folia wylewana PVC o grubości 0,08 mm, wyposażona w szary klej solwentowy. Najlepsze rozwiązanie dla zastosowań wyklejania pojazdów. Folią wylewaną można wyklejać także nierównomierne powierzchnie. Typ folii: 3M IJ 70-10.

folia EASY DOT Częstochowa

Łatwa w demontażu. Pozostawia podłoże bez śladów kleju. Idealna na zmienną lub tymczasową grafikę. Wyklejanie bez ani jednego pęcherza powietrza! Rewelacyjna folia do zadań specjalnych.

folia odblaskowa Częstochowa

Produkt drukowany na odblaskowej folii wylewanej (Cast), o grubości 90μm. Głównym atutem tego materiału jest zdolność odbijania światła, dlatego najczęściej stoswana jest do znaków informacyjnych i krótkookresowych aplikacji reklamowych. Oświetlone reklamy odbijają światło. Folia ta stosowana jest m.in. do aplikacji na nierównych powierzchniach z przetłoczeniami, również na pojazdach. Materiłą ten odporny jest na uderzenia, korozję i działanie rozpuszczalników. Wyposażony jest w klej solwentowy, pernamentny. Typ folii: ORALITE 5400 Commercial Grade.

folia One Way Vision Częstochowa

Produkt wykonany jest na perforowanej folii One Way Vision (180 μm) o dobrej przepuszczalności światła. Równomiernie rozmieszczone otwory powodują, że One Way Vision daje efekt lustra weneckiego. Materiał ten jest często stosowany na szybach autobusowych, tramwajowych lub budynków. Pozwala na osiągnięcie efektu dobrze widocznej reklamy z zewnątrz, przy zachowaniu widoczności z wewnątrz miejsca na którym jest umieszczony.

tak wygląda folia one way vision

Druk wielkoformatowy na pozostałych możliwych mediach:

blueback Częstochowa

Produkt drukowany na matowym papierze billboardowym z niebieskim tyłem. Materiał ten przeznaczony jest do jednostronnego zadruku solwentowego.

specjalny papier do bilboardów na reklamy w częstochowie

płótno Canvas Częstochowa

Produkt drukowany jest na materiale CANVAS. Jest to bawełniane płótno stosowane najczęściej do reprodukcji obrazów oraz innych aplikacji scenograficznych i wystawowych.

Jest to tzw. cyfrowy druk obrazów na płótnie.

możliwości zastosowania płótna canvas, druk, oprawienie oraz montaż na drewnianej ramie

blockout Częstochowa

Blockout PET to tworzywo stosowane w systemach wystawienniczych, dla takich produktów jak rollupy czy x-bannery. Jest to najlepszy materiał do tego typu zastosowań ponieważ nie zawija się samoistnie na brzegach, brak jest też prześwietleń.

siatka mesh Częstochowa

Nadruk wykonany jest na siatce MESH. Jest to bardzo wytrzymały i lekki materiał PVC o strukturze siatki z dużymi kwadratowymi dziurkami. Stosowany najczęściej jako nośnik reklamy umieszczany na budynkach. Cechuje go duża odporność na działanie wody, promieni UV i zmiany temperatur. Ze względu na strukturę jest też odporny na działanie wiatru, co pozwala na wykorzystanie go przy dużych powierzchniach reklamowych.