<<< powrót do poprzedniej strony

 
 


Szybki kontakt telefoniczny. Zadzwoń i powiedz czego potrzebujesz do skutecznej promocji swojej firmy.

 

biuro:

ul. Radomska 4
(biurowiec k. biedronki przy ul. Rocha)

 
(dogodny parking!)
Istnieje możliwość dowozu gotowej reklamy do klienta!

Częstochowa
zobacz dojazd

 

 

 

Aby reklama mogła być skuteczna, musi być przede wszystkim tania!

 

Montujemy wszystkie reklamy:

- montaż reklam z rusztowania Częstochowa
(Do montażu reklam wykorzystujemy m.in. rusztowanie. Rusztowanie pozwala dokonać montażu złożonych reklam na wysokościach. Podesty robocze dają sporty komfort pracy na wysokości. Słabą stroną montażu reklamy z rusztowania to czas związany z transportem, rozkładaniem oraz składaniem rusztowania. Rozłożenie rusztowania wiąże się również z zajęciem np. chodnika lub przestrzeni w pasie drogowym, co wiąże się z uzyskaniem zezwolenia na zajęcie pasa ruchu drogowego lub jego części na cele montażu reklamy z ramienia Miejskiego Zarządu Dróg i Transportu w Częstochowie. W przypadku niewielkich reklam, niejednokrotnie taniej jest dokonać montażu reklamy z drabiny lub podnośnika koszowego tzw. zwyżki.)

- montaż reklam z drabiny Częstochowa
(Drabina sprawdza się wszędzie, gdzie jest względnie nisko (do 2-2,5m), a sama reklama ma niewielkie rozmiary. W przypadku większych reklam, ich montaż z drabiny jest nieporozumieniem = pozorną oszczędnością czasu i pieniędzy. Doświadczeni monterzy reklam rzadko korzystają z drabin w przypadku montażu reklam powyżej 2,5m wys. od poziomu zero.)

- montaż reklam z podnośnika koszowego (ze zwyżki) Częstochowa
(Montaż reklamy z kosza podnośnika, potocznej zwyżki charakteryzuje się dużą elastycznością montażową. Montowana reklama może być wysoko, a teren bezpośrednio pod nową reklamą może być z trudnym ukształtowaniem (np. z drzewem, nierównym czy niestabilnym terenie). Użycie podnośnika-wysięgnika pozwala na ustawienie pojazdu z zabudową zwyżki w dogodnym i bezpiecznym miejscu, a sam montaż reklamy odbywa się w odległości kilku metrów od pojazdu. Np. możemy dzięki temu nie blokować chodnika, a jednocześnie dokonać montażu reklamy nad samych chodnikiem, bez jednoczesnego utrudniania ruchu pieszego. Słabą stroną montażu reklamy ze zwyżki jest cena za motogodzinę. W przypadku bardziej złożonych reklam, nawet tych umiejscowionych stosunkowo wysoko, często taniej jest dokonać montażu z rusztowania.)

Wykorzystując bogate doświadczenia w montażu reklam na terenie Częstochowy, często dokonujemy montaży reklam na zlecenia innych agencji reklamowych nie dysponujących zapleczem technicznym. Gwarantujemy przy tym rzetelność oraz lojalność.


Przykładowe, praktyczne rozwiązania montażowe wykorzystywane przy prowadzeniu montaży reklam:

- montaż baneru reklamowego do pełnego muru
(Montaż reklamy z kosza podnośnika, potocznej zwyżki charakteryzuje się dużą elastycznością montażową. Montowana reklama może być wysoko, a teren

- montaż baneru reklamowego do elewacji po termomodernizacji (wykończonej styropianem, siatką z włókna szklanego, klejem do siatki oraz tynkiem akrylowym lub silikatowym)
W przypadku kilkucentymetrowego (do 10cm)  styropianu sprawdza się metoda z poprzedniego punktu. W przypadku grubszych termomodernizacji (powyżej 10cm grubości) montaż kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu punktów kotwienia w murze okazuje się trudnym zadaniem wiążącym się z użyciem znacznych ilości zamocować ogólnych. W opisanych powyżej warunkach montażowych wiercenie tylu otworów wiąże się również z problemami z prostopadłością głębokich odwiertów. W przypadku kilku kołków nie będzie miało to większego znaczenia, ale w przypadku kilkunastu, kilkudziesięciu odwiertów mogą pojawić się problemy z właściwym uciągiem nowego baneru.

Do montażu reklam polecamy techniki zamocowań producenta z regionu częstochowskiego - firmę WKRĘT-MET  www.wkret-met.com, znanej również dla rodzimych częstochowian jako KLIMAS z siedzibą w Kuźnicy Kiedrzyńskiej. Sklep firmowy mieści się k. Tesco  w Częstochowie.

Z własnych doświadczeń polecamy ich zamocowania z racji: posiadania własnego sklepu firmowego który jest bardzo dobrze zatowarowany. Przejrzysty katalog dostępny online dodatkowo pomaga w zaplanowaniu strategii montażu. Może rabaty (a raczej ich brak) nie porażają, ale towar mają przyzwoity. Np. kołki z wkrętami na TORX'y doceni każdy wprawny monter reklam, który w swojej historii dokonał wiele udanych montaży reklam.

montaż reklam, a rodzaj podłoża montażowego
Rodzaj budulca ściany wpływa na rodzaj technik montażowych reklam.

- montaż tablicy reklamowej do pełnego muru
Pomocne będą wskazówki przedstawione w pozycji o montażu baneru do pełnego muru. W praktyce będzie mniej odwiertów niż w przypadku baneru reklamowego o tych samych wymiarach co tablica reklamowa na blasze lub płycie z PCV.